Body Without Soul смотреть онлайн в хорошем качестве
Тело Без Души. Body Without Soul. Tělo bez duše, 1996 1:36:38
Добавлено 6 месяцев назад
Обычные мальчишки рассказывают свои истории - как они приехали в Прагу, как их там совратили, как они соблазнились легкими деньгами, став проститутками. И как контраст - история Павла, одного из самых преуспевающих пражских производителей порно.
Тело без души Body Without Soul (1996) Чехия 1:36:38
Добавлено 11 месяцев назад
Радужные фильмы — vk.compublic45074508 Другие гей фильмы: vk.compage-45074508_48577237 Обычные мальчишки рассказывают свои истории — как они приехали в Прагу, как их там совратили, как они соблазнились легкими деньгами, став проститутками. И как контраст — история Павла, одного из самых преуспевающих пражских производителей порно.
Tělo bez duše (Body Without Soul) dokument 2006 1:36:10
Добавлено 6 месяцев назад
Tělo bez duše Dokumentární Česko, 1996, 94 min Tělo bez duše je dokumentárním filmem o lidech, kteří se z různých důvodů rozhodli prodávat svoje tělo. Scénárista a zároveň i režisér Wiktor Grodecki nám zprostředkovává pohled do života několika velmi mladých, převážně heterosexuálních mužů, kteří se rozhodli vydělávat si na chleba prostitucí a nabízejí své tělo mužům. Grodecki postupně rozkrývá příběhy jednotlivých mladíků a divák se dozvídá, co bylo motivací pro jejich rozhodnutí, jak to v branži chodí a jak rychle člověk ztrácí iluze o lehce nabitých penězích. Ve druhé polovině snímku se režisér věnuje tehdy jednomu z čelních producentů gay pornografických snímků Pavlu Rouskovi, který mu krok za krokem odhaluje nedůstojné, protizákonné a téměř nelidské praktiky a zákonitosti každého takového natáčení. Skoro symbolicky působí závěr filmu, kde Grodecki naznačuje jistou podobnost mezi Rouskovým zaměstnáním přes den a jeho nočním působením za kamerou. Ale to už musí posoudit divák sám a stejně tak i to, jestli
Тело Без Души Body Without Soul (1996) 1:33:56
Добавлено 9 месяцев назад
Random Events-Body without a soul 00:24
Добавлено 4 месяцев назад